ESPRESSO 0039


Włosi są znani na całym świecie dzięki szczególnej opiece jaką roztaczanej nad przygotowaniem żywności: jest to ich dobro kulturowe oraz mentalność, która sprawia, że stwarzają jedne z najlepszych tradycji żywności na świecie. To naturalny dar kontynuowania witalizacyjnych badań oraz tworzenie nowych produktów. Po pozytywnym wpływie jakie włoskie espresso wywarło na całym świecie, Espresso 0039 zamierza stworzyć niepowtarzalny smak międzynarodowej mieszanki kawy, która wszędzie na świecie spełnia najbardziej wymagające gusta. 0039 chce mieć bezpośredni związek pomiędzy prawdziwym włoskim espresso, a konsumentami w różnych krajach na świecie. Mamy nadzieję, że przyłączycie się Państwo do nas szybko: będziemy szczęśliwi mogąc zaoferować Państwu najlepsze Espresso jakie kiedykolwiek Państwo próbowali!
Espresso 0039 jest firmą dysponującą pełną i szczegółową wiedzą na temat produkcji kawy oraz stosująca ujednolicenie tradycji i innowacji, aby zagwarantować najwyższą jakość produktu jak również pełnej satysfakcji u swoich klientów.
Wybór kawy do użycia w mieszankach pochodzi z lat doświadczeń w paleniu kawy. Z jednej odmiany kawy nikt nie jest w stanie stworzyć dobrego włoskiego espresso, z typowym aromatem i niepowtarzalnym smakiem. Nasza kawa pochodzi z wyboru różnych odmian i studiowania wyników testów przeprowadzonych przy ekstrakcji. Przez mieszanie różnych gatunków kawy pochodzących z różnych obszarów otrzymujemy bogaty i wyważony smak kawy, która nadaje się do wszystkich zastosowań i urządzeń.

Rodzaje kaw:

PRESTIGE
100% wysokiej jakości ziarna kawy Arabica z Ameryki Środkowej. Jest bardzo aromatyczną mieszanką, wydzielającą słodki, delikatny i przyjemny aromat. Rezultatem jest słodka i kremowa kawa, o charakterystycznym, rozwojowym młodym smaku.


SUPREME
Idealne połączenie dla koneserów i smakoszy składające się prawie wyłącznie z umytych ziaren kawy Arabica z Ameryki Środkowej. Aromat, struktura dają idealnie wyważone połączenie dla prawdziwego włoskiego espresso.SPECIAL
Dzięki wysokiemu procentowi Arabica z Ameryki Środkowej i Południowej oraz niewielkiemu odsetkowi wybranych ziaren Robusta. Jest dobrze wyważoną mieszanką aromatycznego smaku. Nadaje się do wszystkiego i zawsze, idealny dla wszystkich przepisów opartych na mleku.


CLASSIC
Kawa pochodząca z najlepszych odmian arabiki i robusty pochodzących z centralnej ameryki oraz wschodniej azji otrzymujemy tą silną i pełną smaku kawę. doskonale nadaje się do przygotowania espresso jak również do przygotowania kaw na bazie espresso takich jak cappucino, caffe latte, mocha.


100% KAWY ARABIKA W PUSZCE 3 kg


100% wysokiej jakości ziarna kawy Arabica z Ameryki Środkowej. Jest bardzo aromatyczną mieszanką, wydzielającą słodki, delikatny i przyjemny aromat. Rezultatem jest słodka i kremowa kawa, o charakterystycznym, czekoladowo owocowym smaku.

Filiżanki do espresso
Filiżanki do napojów kawowych

Jeśli stracisz pieniądze firmy, będę wyrozumiały, jeśli stracisz reputację, będę bezwzględny.

Warren Edward Buffett